ТзОВ “Я-КУБ” було створене в 2005 році. Мета нашої компанії – це створення комфорту та затишку для замовників, які цінують естетику та якість наших ідей та втілення їх в реальність. Основними напрямками діяльності є три галузі: проектування та виготовлення меблів, проект інтер’єрів та візуальна реклама.

Досвід, якісне виконання та індивідуальний підхід до кожного замовника гарантує відмінний результат нашої роботи. Дизайн інтер’єрів, проектування і виготовлення корпусних меблів для житлових, адміністративних, громадсько-побутових, культурно-розважальних, туристичних, відпочинкових, медичних, промислових, навчальних, наукових, спортивних, культових, мистецьких та інших споруд з використанням сучасної фурнітури (Hettich, Blum, Hafele, Rehau, Egger та ін. відомих виробників).

Розробка та дизайн фірмового стилю, логотипів, брендбуку, пророзицій реклами в архітектурно-просторовому середовищі. Ескізи, проектування, виготовлення, монтаж, реставрація та ремонт рекламних вивісок, щитів, сітілайтів, біл-бордів, банерів, іншої рекламної продукції. Розміщення візуальної реклами на транспорних засобах, стовпах, тротуарах, дахах, фасадах будинків.

Виконання проектних рішень та їх втілення у виробництво, надання фахової консультації з питань дизайну та реклами.

З повагою колектив ТзОВ “Я-КУБ”